wossner.pl

wossner Sklep internetowy wossner.pl jest to sklep prowadzący jedynie asortyment Firmy Wössner GmbH. Jesteśmy oficjalnym importerem produktów tej marki na Polskę. Posiadamy bezpośredni kontakt z fabryką w Niemczech. Jeśli jesteś zainteresowany naszymi produktami lub też szerszą współpracą, zapraszamy.

Firma Wössner jest znana jako innowacyjny specjalista w dziedzinie wysokiej jakości tłoków i korbowodów. Od lat produkuje wysokiej jakości części dla sportów motorowych jak i do codziennego użytku. Klienci korzystają z wielu lat doświadczenia i know-how pracowników firmy. Wössner jest firmą elastyczną, dopasowującą się do wymagań rynku. Marka Wössner Pistons wspomaga rozwój najwyższej mocy oraz osiąganie sukcesów znanym zespołom sportów motorowych na szczeblu krajowym i międzynarodowym.

Jako innowacyjny specjalista, Wössner stara się udoskonalać swoje produkty codziennie, aby zapewnić klientom rozwiązania najlepsze z możliwych. W tym celu używa najnowszych technologii we wszystkich sektorach działalności. Wprowadzenie stałego zarządzania jakością gwarantuje wysoką jakość produktów, a tym samym zadowolenie klientów.