TRW

trw Od wielu lat współpracujemy z firmą TRW w zakresie części motocyklowych. Produkty jakie oferują, są dobrze znane z doskonałej jakości wykończenia i wytrzymałych materiałów z jakich są wykonane. Cała oferta w naszym sklepie internetowym czesci-motocyklowe.pl.

TRW Automotive zatrudnia około 63.000 pracowników na całym świecie i osiąga obroty około 13 miliardów dolarów. Tylko w Polsce obroty roczne przekraczają około 10 milionów dolarów. TRW to producent poduszek powietrznych Airbag, oraz pasów i systemów bezpieczeństwa. Hamulce, układy kierownicze oraz zawieszenie stanowią znaczną część asortymentu firmy oferowanego na świecie.

Europejski rynek wtórny obsługuje siedziba i Salescenter Niemcy w Neuwied. Magazyny o powierzchni 32.000 m2 z 55.000 pozycjami magazynowymi. TRW posiada certyfikat ISO/TS 16949, najnowszy standard jakości w międzynarodowym przemyśle motoryzacyjnym. Produkty TRW pod marką Lucas są znane pośród motocyklistów w całej Europie. Klocki hamulcowe stały się przodujące w sprzedaży w zachodniej Europie.